Ekipa 1 powered by Renault Kadjar

Ekipa EkstRemalna
04.05.2015 12:21
Magda, Franek i Michał z Ekipy EkstRemalnej 1

Magda, Franek i Michał z Ekipy EkstRemalnej 1 (fot. Franek Przeradzki)

W życiu liczą się tylko te chwile, które zapamiętasz. My, Ekipa 1, robimy wszystko według tej recepty. Zabieramy Was w podróż po ekstremalnej Polsce. Zapnijcie pasy, będzie się działo...

Magda, Franek i Michał - to trzy osoby, które nie boją się wyzwań. My, czyli członkowie Ekipy 1 mamy za sobą takie ekstremalne przeżycia jak skoki spadochronowe, skoki na wahadle z budynków, wysokogórską wspinaczkę, ekstremalną jazdę na nartach poza szlakiem czy przygodę z motocyklowym suntem i motocyklowym ściganiem. Jesteśmy mieszanką pozytywnych emocji i adrenaliny.

Poznajcie nas:

Magda

Magda Ekipa EkstRemalnafot. zbiory własne

Ląduję na jakimś pięknym, polskim "końcu świata", zachwycając się przyrodą i dziwiąc, że to zaledwie kilka godzin od domu, jeżdżę, biegam, pływam, próbuję nowych sportów, poznaję zajaranych nimi ludzi, a w niedzielę wieczorem nie mogę uwierzyć, że aż tyle da się przeżyć w 2 dni. To jest mój wymarzony weekend. I na takie właśnie będziemy Was w tym sezonie Ekipy EkstRemalnej zabierać! Jestem Magda. Kocham żyć, kocham sport i ludzi, którzy mają podobne zajawaki, lubię masło orzechowe, nie lubię stać w miejscu. Zawodowo zajmuję się PRem Adidas Running, co daje mi bezcenny komfort robienia tego, co lubię. Biegam, jeżdżę na rowerze i pływam, więc czasami też bawię się w triathlon. Uwielbiam góry. Jestem pewna, że kiedyś dojrzeję do tej decyzji i wyprowadzę się na południe Polski. Tymczasem wybywam w góry kiedy tylko się da, jeżdżę na nartach i uczę tego innych, prowadząc z bratem firmę Snowflake. Razem z Frankiem i Michałem pokażemy Wam, jak korzystać z życia!

Franek

Franek Przeradzki Ekipa EkstRemalnafot. zbiory własne

Jeśli coś wygląda ciekawie, zrobię wszystko, żeby tego spróbować. Jestem instruktorem narciarstwa i nurkowania, lubię się wspinać, ale też spędzać jak najwięcej czasu na wodzie i w jej okolicy. Próbowałem już wielu sportów, odwiedziłem kilkadziesiąt krajów na całym świecie. Jestem socjologiem z wykształcenia, a podróżnikiem i fotografem z pasji. Sport od zawsze był nieodłączną częścią mojego życia, choć nigdy nie byłem fanem rywalizacji. Bardziej niż z innymi lubię mierzyć się z samym sobą czy żywiołami. Najlepiej w dobrym towarzystwie, takim jak Ekipa EkstRemalna.

Michał

Michał z Ekipy EkstRemalnejfot. zbiory własne

Jestem miłośnikiem sportu, ale nigdy nie uprawiałem wyłącznie jednej dyscypliny. Zawsze wychodziło tak, że robiłem wiele rzeczy na raz. Może dlatego nie jestem w niczym najlepszy, ale za to radzę sobie w wielu dziedzinach. Kilkanaście lat uprawiania różnych sportów walki, wiele godzin spędzonych w wodzie, na rowerze, na siłowni i w biegu sprawiło, że czuję się fantastycznie i jestem w życiowej formie. Uwielbiam jednoślady - i te z silnikiem i te napędzane siłą własnych mięśni. Moją miłość do nich łączę z pracą, gdyż prowadzę serwis polskanarowery.sport.pl oraz regularnie piszę do motocyklowego portalu jednoslad.pl. Cieszę się, że mogę uczestniczyć także w drugiej edycji Ekipy EkstRemalnej. Dzięki pierwszej spróbowałem wielu nowych dziedzin sportów wodnych, skoczyłem salto w tył, sprawdziłem się na slacku i nauczyłem się prawidłowo rzucać frisbee. W tym roku kolejne wyzwania przede mną i... już nie mogę się ich doczekać.

  • Renault CAPTUR >
  • Renault KADJAR >

RENAULT CAPTUR

Czekamy na Twoje opinie!

Administratorem danych osobowych jest Agora S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Czerska 8/10, 00-732 Warszawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania.