Transfery. Lewandowski do Blackburn?

PRZEGLĄD PRASY. Rozmowy Lecha Poznań z Robertem Lewandowskim w sprawie transferu do Borussii Dortmund utknęły w martwym punkcie i wydaje się prawdopodobne, że napastnik zostanie na kolejny sezon w Poznaniu. Tymczasem ?Przegląd Sportowy? donosi, że Blackburn Rovers wysłał kolejną, jeszcze wyższą ofertę.

- Umowa między klubami została dopracowana, czeka na podpisy. Prezes Lecha Jacek Rutkowski to jednak twardy negocjator, do końca stara się walczyć o każde euro, mimo ewidentnych oznak zniecierpliwienia Borussii. Zakładamy wszystkie warianty, także ten, że do transferu nie dojdzie i Robert zostanie w Lechu przez kolejny rok - mówił Sport.pl Cezary Kucharski, agent Roberta Lewandowskiego o kulisach transferu piłkarza do Borussii.

Piątkowy "PS" donosi, że oprócz Borussii ściągnięciem Lewandowskiego zainteresowana była włoska Genoa, a także Blackburn Rovers. Ten drugi klub widząc impas w negocjacjach pomiędzy Lechem i napastnikiem reprezentacji Polski złożył kolejną ofertę, tym razem. Jak twierdzi gazeta Anglicy zaoferowali za Lewandowskiego ok 7,2 mln euro. To ponad 2,5 mln więcej niż daje Borussia.

Zakładamy i to, że Robert Lewandowski zostanie ?

Więcej o: