Trener Borussii Dortmund: Takich jak Lewandowski jest kilkuset

PRZEGLĄD PRASY. - Takich piłkarzy jak Lewandowski jest kilkuset, z czego my obserwujemy kilkudziesięciu - mówi "Przeglądowi Sportowemu" trener Borussii Dortmund Jurgen Klopp. - Ale muszę przyznać, że atakujący Lecha zrobił na mnie wielkie wrażenie - dodał.

Wszystkie akcje polskiej ligi na Ekstraklasa.tv ?

Trener Klopp wyjaśnił, czemu właśnie Polak jest na jego celowniku. - Chcę napastnika, który pasowałby do Lucasa Barriosa. Musi to być zawodnik, który potrafi dobrze kiwać, grać głową, strzelić z dystansu i gwarantuje z dziesięć goli w sezonie. Lewandowski jest takim piłkarzem - twierdzi trener Borussii. - Ale nie jedynym na świecie - dodaje od razu.

Blackburn, Genoa, Parma? Lewandowski powinien wybrać Borussię Dortmund! Borussia jest w tym momencie najpoważniejszym kandydatem na nowego pracodawcę Lewandowskiego. Tym bardziej, że z wyścigu po najlepszego polskiego napastnika wycofało się Blackburn

W Borussii Lewandowski spotkałby się z innym reprezentantem Polski, Jakubem Błaszczykowskim. - Kuba ma za zadanie wskazywac nam polskich piłkarzy, którzy pasują pod względem sportowym i mentalnym do Borussii - zdradza Klopp. Zasugerował też, że ma na liście kolejne polskie nazwiska polecone przez Błaszczykowskiego, ale nie zdradził żadnego z nich.

Lech odwołuje się od kartki dla Roberta Lewandowskiego ?

Więcej o: