Transfery. Leicester City chce Roberta Lewandowskiego

Leicester City występujący w angielskiej Championship (druga liga angielska, za Premier League) jest zainteresowany Robertem Lewandowskim z Lecha Poznań.

Jak podały angielskie media Leicester City jest zainteresowany pozyskaniem Roberta Lewandowskiego. Serwis leicestershire.co.uk zastanawia się jednak, czy władze klubu będą w stanie wyłożyć sumę 5 mln funtów.

- 5 mln funtów - tyle może kosztować Robert Lewandowski. Taka suma może okazać się problemem dla klubu - czytamy w serwisie.

Robert Lewandowski jest przedstawiony jako wschodząca gwiazda polskiej piłki nożnej i być może lekarstwo na problemy w ataku, które ma Leicester.

- Leicester śledzi w tym sezonie poczynania Polaka, ale nie on jeden. Również inne angielskie kluby, w tym Birmingham City podobno są zainteresowane sprowadzeniem Lewandowskiego w letnim oknie transferowym - podaje serwis.

Leicester City zajmuje obecnie siódme miejsce w Championship (druga liga angielska, za Premier League). Ma tyle samo punktów co zajmujące szóste miejsce Blackpool. Miejsca od 3 do 6 pozwalają grać w barażach o Premier League.

Wszystko o Lechu Poznań ?

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.