Robert Lewandowski i Donatan zaprezentowali wspólny utwór. Zobacz jak wygląda teledysk do piosenki "Mansa Musa"

Robert Lewandowski i Donatan pokazali pierwsze owoce swojej muzycznej współpracy. 13 lutego miała miejsce premiera teledysku do piosenki "Mansa Musa".

Lewandowski i Donatan wydali piosenkę "Mansa Musa". Utwór jest zapowiedzią wspólnej płyty

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski angażuje się nie tylko w akcje charytatywne, ale działa też na polu muzycznym. W 2017 roku Lewandowski i producent muzyczny – Donatan – ogłosili, że rozpoczynają artystyczną współpracę. W projekt pod nazwą „Stamina” ma włączyć się kilku wykonawców z polskiej sceny muzycznej, a zwieńczeniem ich kooperacji ma być płyta.

"Mansa Musa". Poza Lewandowskim w teledysku zobaczymy Gurala, Sitka i ReTo

Napastnik Bayernu jest producentem wykonawczym teledysku, natomiast kwestiami muzycznymi zajął się Donatan. Dziś do Internetu trafił pierwszy singiel piłkarsko-muzycznego duetu.

 

Za scenografię filmu posłużył zamek Książ i jego podziemia. Utwór wykonali raperzy: Gural, Sitek i ReTo. Robert Lewandowski i Donatan pojawiają się tylko na samym początku utworu.

Tytuł „Mansa Musa” pochodzi od imienia króla, który w XIV w. rządził afrykańskim Imperium Mali. Przez The Independent został uznany za najbogatszego człowieka wszech czasów – według współczesnych szacunków jego fortuna byłaby dziś warta 400 miliardów dolarów.

Więcej o: