Transfer do MU? Lewandowski: To tylko spekulacje

Robert Lewandowski na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zaprzeczył dzisiejszym rewelacjom serwisu Goal.com, który informuje że Polak uzgodnił już warunki kontraktu z Manchesterem United. ?Jestem w domu i odpoczywam? - przyznaje reprezentacyjny napastnik.

"Nic mi nie wiadomo na temat dzisiejszych informacji, to tylko spekulacje. Jestem w domu i odpoczywam :) Pozdrawiam Lewy!" - taki wpis około godziny 12.30 pojawił się profilu Roberta Lewandowskiego w serwisie Facebook.

Piłkarz zaprzecza tym samym, jakoby po zakończeniu obecnego sezonu miał zostać piłkarzem Manchesteru United. Informację taką podał rano serwis Goal.com , dodając że kontrakt Polaka miałby obowiązywać przez pięć lat, a Niemcy mieliby otrzymać za swoja gwiazdę około 12-14 milionów funtów.

Nie jest to pierwsze takie doniesienie dotyczące polskiego napastnika. Na początku grudnia o porozumieniu między Lewandowskim a klubem z Old Trafford informowała także niemiecka telewizja "Sky". Z kolei plotkarskie serwisy w ostatnim czasie donosiły o zainteresowaniu Polakiem ze strony Juventusu, City, a nawet Realu >>

Więcej o: