Lewandowski z najwyższą notą i w jedenastce kolejki Kickera

Kicker wystawił piłkarzom oceny za występ w ostatniej kolejce Bundesligi. Lewandowski za grę w meczu z Augsburgiem dostał najwyższą ocenę "1" oznaczającą "klasę światową" i po raz pierwszy w sezonie znalazł się w jedenastce kolejki prestiżowego niemieckiego magazynu.

Twoi znajomi już nas lubią. Sprawdź którzy na Facebook.com/Sportpl ?

Wśród jedenastu najlepszych piłkarzy ósmej kolejki znalazł się także drugi gracz Borussii - Mario Goetze. Utalentowany pomocnik zaliczył bramkę przy której Lewandowski świetnie asystował i sam odwdzięczył mu się precyzyjną wrzutką przy ostatniej bramce. Goetze od Kickera otrzymał również bardzo wysoką notę "1,5". Pełna jedenastka kolejki tutaj .

Inni Polacy w Bundeslidze wypadli według niemieckiego magazynu przeciętnie. Błaszczykowski, pomimo że Kicker uznał jego asystę przy pierwszym golu Lewandowskiego, dostał "4". Piszczek został oceniony na "3" (oceny piłkarzy Borussii tutaj ). Mimo wysokiej przegranej FC Koeln z Herthą Berlin i żółtej kartki, Peszko otrzymał za swój 90-minutowy występ "3,5", a Adam Matuszczyk, który wszedł w drugiej połowie, dostał od Kickera "3".

T-Mobile Ekstraklasa: Jedenastka 9. kolejki ?

Więcej o: