Agnieszka Radwańska wychodzi za mąż!

Agnieszka Radwańska ma wkrótce wziąć ślub ze swoim partnerem Dawidem Celtem. Parę z ust puściła jej przyjaciółka Caroline Wozniacki w trakcie wywiadu po meczu ćwierćfinałowym US Open.

Wozniacki została zapytana po wygranym meczu ćwierćfinałowym z Łotyszką Sevastovą o to, jak zmieniły się relacje z siostrami Radwańskimi i Angelique Kerber, odkąd kilka lat temu do internetu trafiło ich wspólne zdjęcie z wakacji.

- Nie wiem, czy wiele od tamtej pory się zmieniło. Cały czas staramy się razem jeździć na wakacje, ale teraz chyba nie będzie to takie łatwe, bo Aga wychodzi za mąż, a my chcemy mieć babski wyjazd. Będzie to ciężko zgrać, bo każdy ma swoje plany - powiedziała Wozniacki i niechcący wyjawiła plany Radwańskiej. Dokłada data ani miejsce ślubu nie są znane.

27-letnia tenisistka z Krakowa od kilku lat spotyka się ze starszym o cztery lata Dawidem Celtem, który w zespole Radwańskiej pełni funkcję sparingpartnera, ale długo swój związek utrzymywali w tajemnicy.

Radwańska poważnie myśli o założeniu rodziny. Kilka miesięcy temu w programie "Pytanie na śniadanie" zapytana o macierzyństwo, powiedziała: - Ile można grać? Całe życie? Kiedy ja mam rodzić te dzieci? Jak będę miała pięć dych? Ile będę mieć dzieci? Parę. Jedno to bez sensu. Kto w dzisiejszych czasach ma jedno?

Zobacz wideo

10 najlepiej zarabiających sportsmenek 2015 roku. Jest Agnieszka Radwańska!

Więcej o: