US Open. Kiedy zagra Radwańska? W Nowym Jorku pada

Agnieszka Radwańska miała w czwartek ok. 19 zagrać mecz II rundy US Open z Brytyjką Naomi Broady. Opady deszczu nad Nowym Jorkiem przesuwają rozpoczęcie spotkania. Być może mecz uda się rozegrać dopiero w piątek.

Od rana w Nowym Jorku pada i zaplanowane na czwartek mecze rozpoczęły się z opóźnieniem. Radwańska miała wyjść na kort Louisa Armstronga ok. godziny 19, po spotkaniu Japończyka Kei Nishikoriego z Rosjaninem Karenem Kaczanowem. Tenisistom udało się rozegrać prawie trzy sety, ale przy stanie 1:1 i 4:4 w trzeciej partii znowu się rozpadało. Organizatorzy liczą, że spotkania uda się wznowić, gdy pogoda się poprawi.

W pierwszej rundzie Radwańska pokonała 6:1, 6:1 Amerykankę Jessicę Pegulę. Z Broady zmierzy się po raz pierwszy. - Wiem, jak gra, wiem, która to dziewczyna, i widziałam jej kilka meczów, ale nigdy z nią nie grałam. To zawsze jest pewien sprawdzian, coś innego, kiedy gra się z nową osobą. Bez wątpienia mogę się spodziewać dobrego serwisu. Ona słynie właśnie z serwisu i na to będę musiała uważać - powiedziała przed meczem Polka.

US Open. Tenisiści noszą coraz dziwniejsze koszulki [ZDJĘCIA]

Więcej o: