Wiktorowski o współpracy z Navratilovą: Nie mam problemu, że w ekipie pojawia się postać legenda

- Choć staram się jak najlepiej robić to, co umiem, mam pełną świadomość, że jak się uda osiągnąć wielki sukces, to wszyscy powiedzą: no tak, przyszła Martina i pokazała, jak się to robi - mówi ?Rzeczpospolitej? Tomasz Wiktorowski, trener Agnieszki Radwańskiej, o współpracy z Martiną Navratilovą.

Martina Navratilova dołączyła do sztabu Agnieszki Radwańskiej. 26 grudnia Polka poleci do Miami na pierwsze konsultacje przed rozpoczęciem sezonu. Potrwają one pięć dni. Wiktorowski zdradził, że podczas pobytu na Florydzie Radwańska zagra sparing z Karoliną Woźniacką.

- Choć staram się jak najlepiej robić to, co umiem, mam pełną świadomość, że jak się uda osiągnąć wielki sukces, to wszyscy powiedzą: no tak, przyszła Martina i pokazała, jak się to robi - dodał Wiktorowski.

Trener Radwańskiej nie widzi niebezpieczeństwa, że współpraca z legendą tenisa nie wypali. - Nawet jeśli coś nie wyjdzie, to będziecie mieli dobry temat do opisania, do krytyki, analizy i gdybania. Sama radość z dziennikarskiego punktu widzenia. Jak wyjdzie, też dobrze - powiedział "Rzeczpospolitej" i dodał: - Z naszej stron jest podobnie - jeśli będzie sukces - będziemy szczęśliwi, jeśli odpukać nie - to świat się nie kończy. Trzeba będzie dawać sobie radę w inny sposób. Nikt z nas nie zakłada, że może się nie udać.

To nie był bezpieczny weekend dla sportowców. Skrtel nie miał najgorzej [ZDJĘCIA]

źródło: Okazje.info

Czy z pomocą Navratilovej Radwańska wygra w przyszłym roku swój pierwszy wielkoszlemowy turniej?
Więcej o: