Navratilova o współpracy z Radwańską: Jestem podekscytowana

- Nie spałam zbyt dobrze ostatniej nocy, myśląc o powrocie do trybu meczowego i rywalizacji - mówi Martina Navratilova, która dołączyła do teamu Agnieszki Radwańskiej.

- Nie mogę się doczekać, kiedy zacznę nowy etap w mojej karierze. Jestem naprawdę podekscytowana - cytuje Navratilovą BBC.

- Byłam zachwycona, gdy Agnieszka spytała mnie, czy nie zechciałabym współpracować z Tomaszem [Wiktorowskim]. Nie spałam zbyt dobrze ostatniej nocy, myśląc o powrocie do trybu meczowego i rywalizacji - dodała.

O tym, że Navratilova dołączyła do sztabu Radwańskiej Polka poinformowała w poniedziałek. Współpracę mają zacząć już po świętach.

- Jej osiągnięcia mówią same za siebie. Mam nadzieję, że wiele nauczę się z jej doświadczeń. Ona jest moim tenisowym idolem. Jesteśmy z podobnej części świata, więc w podobny sposób rozumiemy świat i tenis, co, jestem pewna, przełoży się na pełną sukcesów współpracę - powiedziała Radwańska.

Navratilova jest jedną z najwybitniejszych tenisistek w historii. Wygrała 167 turniejów singlowych, w tym 18 zaliczanych do Wielkiego Szlema. Liczne sukcesy odnosiła również w deblu i mikście. Karierę zakończyła ostatecznie w wieku 50 lat. Liderką światowego rankingu była łącznie przez 332 tygodnie. Ale wielkiego doświadczenia trenerskiego nie ma. Radwańska liczy, że wsparcie tak silnej osobowości pozwoli jej na powrót do pierwszej piątki światowego rankingu i zwycięstwo w turnieju wielkoszlemowym.

Jak osiągali sukces? Przeczytaj biografie najlepszych światowych tenisistów >>

Zobacz wideo

Tenisowe superduety już się zdarzały. To działa! [ZDJĘCIA]

źródło: Okazje.info

Więcej o: