Radwańska potrenuje z Navratilovą. Murray gratulował jako jeden z pierwszych

O nowej supertrenerce Agnieszki Radwańskiej - Martine Navratilovej - pisze cały tenisowy świat. - To duże i mądre wzmocnienie - oceniają eksperci.

Navratilova została nowym członkiem teamu Radwańskiej i będzie pomagała Polce jako konsultantka 12-15 tygodni w roku - na Wielkich Szlemach i innych ważniejszych turniejach. 58-latka to jedna z najlepszych tenisistek w historii.

Wybór Radwańskiej jako jeden z pierwszych pochwalił Andy Murray, który trenuje pod okiem Francuzki Amelie Mauresmo. "Świetna robota! Życzę Agnieszce i Martinie wszystkiego najlepszego w przyszłym roku. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli ich obu" - napisał na Twitterze 27-letni Brytyjczyk.

Ale pochlebne komentarze płyną z całego świata. O nowej trenerce Polki napisały wszystkie media choć trochę związane z tenisem. Zatrudnienie Navratilovej jest oceniane bardzo pozytywnie. - To duże i mądre wzmocnienie - skomentował tenisowy ekspert Ben Rothenberg.

Jakub Ciastoń, dziennikarz Sport.pl, tweetował chwilę po ogłoszeniu:

Adam Romer, redaktor naczelny magazynu "Tenis Klub", napisał z kolei, że z taką trenerką Radwańska ma otwartą drogę do wielkoszlemowej wygranej.

Jak osiągali sukces? Przeczytaj biografie najlepszych światowych tenisistów >>

źródło: Okazje.info

Czy z pomocą Navratilovej Radwańska wygra w przyszłym roku swój pierwszy wielkoszlemowy turniej?
Więcej o: