Tenis. Radwańska zachwyciła sukienką. Jest już w sprzedaży

Agnieszka Radwańska wystąpiła w Rzymie w kwiecistej sukience. Firma Lotto, która ubiera polską tenisistkę, wprowadziła ten model do sprzedaży w Europie i USA.

Radwańska doszła w Rzymie do ćwierćfinału, w którym przegrała z Jeleną Janković. Wcześniej Polka pokonała Argentynkę Paulę Ormaecheę i Włoszkę Francescę Schiavone. W każdym z meczów prezentowała się w nowej kwiecistej sukience. Przyciągnęła ona uwagę kibiców i dziennikarzy.

Okazało się, że nie przypadkowo. W Rzymie firma Lotto, która zaprojektowała sukienkę, zorganizowała jej promocję. Radwańska i dwie kandydatki do tytułu miss Włoch, Giulia Arena i Maria Selena Filippo pozowały na tle Koloseum do zdjęć, nakręcono też wideo, które można zobaczyć na stronie WTA .

- Zawsze fajnie jest mieć ładną sukienkę na korcie, a ta jest bardzo kolorowa i modna - powiedziała Radwańska o nowej kreacji. - Na korcie dużo biegamy i pocimy się, ale z drugiej strony wciąż jesteśmy dziewczynami, chcemy ładnie wyglądać także na korcie - dodała.

Lotto Maddy Dress, bo tak nazywa się sukienka, to pierwsza z trzech limitowanych edycji strojów, które w tym roku wypuszcza na rynek firma Lotto. Kolejna będzie miała premierę w sierpniu przy okazji US Open, a trzecia podczas kończącego sezon turnieju WTA Championships, który odbędzie się w Singapurze.

Sukienkę można kupić w sklepie Tennis Warehouse . Polscy fani zapłacą za nią 55 euro, czyli trochę ponad 200 złotych.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live

Więcej o: