WTA w Pekinie. Agnieszka Radwańska w trzeciej rundzie

Godziny i 17 minut potrzebowała Agnieszka Radwańska, by awansować do III rundy turnieju w Pekinie. Najlepsza polska tenisistka wygrała z Madison Keys 6:3, 6:2.

W pierwszym secie obie panie długo się rozkręcały. Keys popełniała dużo błędów, Radwańska również nie zachwycała. Polka rozkręciła się, przełamała rywalkę w siódmym gemie, wyszła na prowadzenie 5:3 i z pomocą własnego serwisu wygrała seta.

Druga partia zaczęła się od trzech przełamań. Dopiero w czwartym gemie Radwańska wygrała swoje podanie. Za chwilę Keys znowu dała się przełamać i Polka prowadziła 5:1. Amerykanka pod koniec meczu zaczęła ryzykować, ale na nic się to zdało. Radwańska spokojnie awansowała do trzeciej rundy.

Zmierzy się w niej z Poloną Hercog, która w dwóch setach (6:4, 6:4) pokonała Anę Ivanović.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone