WTA Cincinnati. Agnieszka Radwańska w III rundzie

Agnieszka Radwańska (WTA 4) w II rundzie turnieju WTA w Cincinnati pokonała Amerykankę Varvarę Lepchenko 6:4, 6:0. To piąte w karierze zwycięstwo Polki z tą tenisistką.

Tak relacjonowaliśmy gem po gemie

Ostatni mecz Radwańskiej z Lepchenko miał miejsce 27 lipca w Stanford. Było to znacznie bardziej zacięte spotkanie, Polka wygrała wówczas 7:6 (7-2), 3:6, 6:3. Tym razem rywalka stawiała opór tylko w pierwszym secie. To ona pierwsza przełamała serwis Polki i wyszła na prowadzenie 4:2, ale jak się okazało, były to jej ostatnie słowa. Radwańska wygrała osiem ostatnich gemów i zakończyła mecz w godzinę i 15 minut.

W III rundzie Radwańska zagra z Rosjanką Jeleną Wiesniną (WTA 23), która pokonała w środę Venus Williams. W ewentualnym ćwierćfinale Polka może wpaść na rozstawioną z piątką Chinkę Na Li lub turniejową dziewiątkę, Niemkę Angeliquę Kerber.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone