Boks. Chisora: Nie będzie walki Adamek - Kliczko

30 kwietnia niepokonany za zawodowych ringach Dereck Chisora skrzyżuje rękawice z uważanym za najlepszego pięściarza kategorii ciężkiej Władimirem Kliczką. Ambitny Brytyjczyk przekonuje, że mimo iż w starciu z ?Dr Stalowym Młotem? skazywany jest na porażkę, z ringu zamierza zejść z mistrzowskimi pasami federacji WBO i IBF.

Więcej o boksie na Ringpolska.pl ?

 

To pokrzyżowałoby jesienny grafik Kliczki, uwzględniający wrześniową konfrontację z Tomaszem Adamkiem, a wcześniej także planowaną na lipiec potyczkę z Davidem Haye.

- Powtarzam wszystkim, że nigdy nie dojdzie do walki Kliczki z Hayem, bo gdy Kliczko znajdzie się ze mną w ringu, nie będzie gotów na to, co będę miał mu do zaoferowania - on nigdy nie miał z czymś takim do czynienia - odgraża się Chisora.

- Zamierzam zdominować go fizycznie i mentalnie. Będzie musiał być na to przygotowany, a nie sądzę, że to możliwe. Powtarzam: walki Kliczki z Hayem nie będzie, zresztą walki z Adamkiem również - dodaje zadziorny Wyspiarz, który na zawodowych ringach debiutował w momencie, gdy Władimir Kliczko miał już na koncie dziesięć walk o mistrzostwo świata.

Z McBridem lub Firthem zmierzy się Tomasz Adamek ?

Więcej o: