Boks. Dwie walki Adamka w Polsce w 2011 roku?

- Prowadzimy negocjacje na temat walki Tomasza w Polsce, która może się odbyć na wiosnę 2011 roku - zdradza Kathy Duva, promotor Tomasza Adamka i szefowa amerykańskiej grupy Main Events. Od kilku dni wiadomo, że trwają rozmowy odnośnie zorganizowania walki "Górala" nad Wisłą, a w grę wchodzą terminy 9 i 16 kwietnia. Jak informuje Duva, w następnym roku Adamek może walczyć w swojej ojczyźnie nawet dwa razy.

- Mam za sobą szereg rozmów z ludźmi z Polakami. Jak wiadomo, w 2011 roku w Polsce zostanie ukończonych kilka dużych stadionów piłkarskich. Tomasz mógłby walczyć na jednym z nich, jego pojedynek na pewno wzbudziłby wielkie zainteresowanie. Nie sądzę, że taka walka odbędzie się już na wiosnę, bo stadiony będą gotowe najwcześniej w czerwcu bądź lipcu. Niewykluczone jednak, że w 2011 roku czekać nas będą nawet dwie podróże do Polski - powiedziała promotor 34-letniego Polaka.

Maddalone pobity

Przez cztery rundy Maddalone czerwienił się coraz bardziej. Grad szybkich uderzeń jakimi zarzucał go Adamek sprawiał, że nogi coraz bardziej chwiały się pod Amerykaninem. W piątej rundzie było po wszystkim. Adamek wygrał przez techniczny nokaut. Teraz przed nim już tylko wielkie pojedynki - czekają bracia Kliczko, czeka David Haye. Czytaj więcej o walce Adamka.

Tak Adamek bił Maddalone

 

Więcej na Bokser.org  ?

Więcej o: