Boks. Konflikt w obozie Adamka?

- Wygląda na to, że mamy konflikt w obozie Tomasza Adamka w sprawie walki Polaka z Royem Jonesem juniorem - donosi portal BoxingScene. Ziggy Rozalski mówi, że rozmawia z Adamkiem na temat marcowego pojedynku z amerykańskim weteranem, podczas gdy Kathy Duva z Main Events stanowczo stwierdza, że opcja walki z Jonesem nie jest brana pod uwagę.

Ziggy Rozalski i Kathy Duva do dwoje promotorów Tomasza adamka. Oboje mają upoważnienia boksera do rozmów w sprawie jego kolejnych walk. Polak 9 grudnia zmierzy się z Vinny'm Maddalone w hali Prudential Center w Newark. Wciąż nie wiadomo, z kim będzie walczył potem.

Witalij Kliczko czy Roy Jones?

W rozmowie z BoxingScene, zarówno Rozalski jak i reprezentujący Roy'a Jonesa John Wirt potwierdzili, że trwają negocjacje na temat walki Polaka z 41-letnim Jonesem. Pięściarze porozumieli się już ponoć w sprawie podziału wynagrodzeń.

- Część kibiców będzie psioczyć, ale olbrzymiej większości Jones jr kojarzy się dobrze i przyjdzie obejrzeć pojedynek - tłumaczy Rozalski. 

Przeciwna walce z Jonesem jest jednak Duva, dążąca do zorganizowania walki Adamka z jednym z braci Kliczko. Witalij ma ochotę zmierzyć się z Polakiem, ale nie zależy to tylko od niego.  Jeśli nie uda się dogadać z Ukraińcami ani z Davidem Hayem, walka z Jonesem będzie bardziej prawdopodobna. Ostateczna decyzja należy jednak do Adamka.

Wszystkie wiadomości o Tomaszu Adamku ?

Specjalne materiały Sport.pl - zdjęcia, wideo, rankingi POLECAMY!

Więcej o: