Boks. Adamek zmierzy się z Lance'em Whitakerem?

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, bardzo prawdopodobne, iż Polak w kolejnym występie zmierzy się z równie potężnym co Michael Grant, Lance'em Whitakerem (35-6-1, 28 KO). "Goofi", bo tak nazywany jest potocznie Amerykanin, przy ponad dwóch metrach waży w okolicach 115. kilogramów.

Wygląda na to, że obóz Tomasza Adamka (42-1, 27 KO) z Kathy Duva na czele chcą jak najlepiej przygotować "Górala" do walk z braćmi Kliczko, przyzwyczajając go do starć z wielkoludami.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, bardzo prawdopodobne, iż Polak w kolejnym występie zmierzy się z równie potężnym co Michael Grant, Lance'em Whitakerem (35-6-1, 28 KO). "Goofi", bo tak nazywany jest potocznie Amerykanin, przy ponad dwóch metrach waży w okolicach 115. kilogramów i trzeba dodać, że ciężko u niego dojrzeć cokolwiek poza górą mięśni.

38-letni Whitaker powrócił do gry w czerwcu, kiedy dość niespodziewanie pokonał kreowanego przez niektórych na nową gwiazdę wagi ciężkiej, Andrieja Fedosowa. Do pojedynku Tomka z Lance'em miałoby dojść 6 listopada.

Szybkość i taktyka Adamka lepsza niż szybki prawy Granta Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Bokser.org >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.