Boks. Boxing News 24: Adamek polegnie najpóźniej w 8. rundzie

- Chris Arreola znokautuje Tomasza Adamka najpóźniej w ósmej rundzie - uważa dziennikarz portalu Boxing News 24 Chris Williams. Larry Marchant, komentator boksu z 30-letnim stażem, także przewiduje porażkę Polaka. Relacja na żywo z walki Adamek - Arreola w niedzielę rano na Sport.pl.

Raport o walce Adamek - Arreola ?

Zwycięzca walki pomiędzy Adamkiem (41-1, 27 KO) a Arreolą (28-1, 25 KO) może liczyć na walkę o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej.

Chris Williams: Nokaut przed 8 rundą

Adamek będzie miał dużą przewagę w szybkości i zwrotności w porównaniu do Arreoli, ale Amerykanin w przeszłości dobrze radził sobie z bokserami którzy chcieli go zabiegać - uważa Chris Williams z portalu Boxing News 24.

- Myślę, że Arreola będzie wystarczająco inteligentny, aby poczekać na Adamka i złapać go, kiedy ten podejdzie bliżej, by zadać włsne ciosy. Adamek po przejściu z wagi półciężkiej nie jest aż tak szybki - dodaje, typując wygraną Arreoli przez nokaut najpóźniej w ósmej rundzie.

- Będzie miał problemy, kiedy Arreola odpali swoje bomby. Dopadnie go w ósmej rundzie, a może nawet wcześniej.

Merchant przwiduje pojedynek z historią

Większych szans Adamkowi nie daje także Larry Merchant , komentator boksu z ponad 30-letnim stażem. Według zasłużonego dziennikarza, walka spełni oczekiwania kibiców, będzie pojedynkiem z historią, o którym będzie się mówiło jeszcze wiele miesięcy po niej. Niemniej jednak on, jak i inni specjaliści z którymi rozmawiał stwierdzają, że "Koszmar" będzie dla Adamka za silny. Co jeszcze powiedział Merchant sprawdź na portalu Bokser.org. 

Sparingpartner typuję Arreolę

Ten sam argument co Merchant wysuwa Travis Kaufman, który sparował z obydwoma bokserami. - Uważam, że obaj są świetnymi pięściarzami, zatem ciężko wytypować zwycięzcę tego pojedynku, poza tym obu życzę wszystkiego co najlepsze. Myślę, że Chris jest zbyt duży, zbyt silny On potrafi zajechać rywala, wywierając presję - powiedział Kaufman. ?

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Bokser.org ?

Więcej o: