Boks. Chcesz obejrzeć Adamka? Zapłać 40 złotych

8 września Tomasz Adamek będzie walczył z Travisem Walkerem o mistrzostwo Ameryki Północnej federacji IBF w wadze ciężkiej. Walka wieczoru Adamek - Walker oraz starcia z udziałem Bryanta Jenningsa, Adama Kownackiego czy Steve'a Cunninghama dostępne będą dzięki systemowi Pay Per View na platformie N. Koszt to 40 złotych.

- Determinacja, umiejętności i jasno określony cel - Tomasz Adamek to osobowość, która nie pozwala przejść obok jego walk obojętnie. Pierwsze podejście do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej z Witalijem Kliczką zakończyło się niepowodzeniem, ale to tylko wzmocniło polskiego pięściarza - zachwala walkę Bartosz Gleń, komentator nSport HD.

- Góral z Gilowic z każdym kolejnym pojedynkiem jest coraz bliżej roli pretendenta. 8 września czeka go zderzenie z silnym i potężnym Travisem "Pociągiem Towarowym" Walkerem. Walka odbędzie się w Prudencial Center, miejscu magicznym dla Adamka i polskich kibiców. To będzie prawdziwa próba wytrzymałości, z ogromną dawką emocji - dodaje.

Gala z walką wieczoru Adamek - Walker rozpocznie się w Newark w stanie New Jersey po południu. Dzięki temu w Polsce występ "Górala" można będzie zobaczyć w godzinach wieczornych.

Cena dla zamówień złożonych od soboty 25 sierpnia do piątku 7 września do godz. 12:00 - 40 zł. Po tym terminie 49 zł

Oburzeni kibice na Facebooku

Wśród fanów Sport.pl na Facebooku zawrzało. "Tylko desperaci szukający motywacji do samobójstwa zapłacą za tą walkę!" - pisze na facebookowym profilu Sport.pl Kacper Majcher.

Są także odmiennie opinie. "Jak walczyl z Kliczka byla taka sama, nie chcesz to nie ogladaj, proste." - napisał Paweł Lemieszek.

Włącz się do dyskusji na www.facebook.com/Sportpl

Więcej o: