Boks. Adamek w roli kierowcy rajdowego

W sobotę na terenie Automobilklubu Polskiego na warszawskim Bemowie rozgrywane są zawody dla pań amatorsko uprawiających wyścigi samochodowe. Gościem specjalnym był Tomasz Adamek, niedawny pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej.

Bez adminów. Najmocniejsze poglądy na Facebook.com/Sportpl ?

Pięściarz nie zamierzał tylko się przyglądać i na kilkanaście minut sam wcielił się w rolę rajdowego kierowcy.

Na torze wyścigowym znajdującym się tuż przy lotnisku Bemowo bokser pojawił się około godziny 10. Po kilkunastu minutach zajął miejsce pasażera przy zawodowym kierowcy Grzegorzu Grono i zapoznał się z trasą. Po rekonesansie panowie zamienili się rolami. Za kierownicą Adamek spędził około dziesięciu minut, w tym czasie kilkakrotnie okrążając tor.

Bokser pojawił się na Bemowie jako twarz napoju energetycznego, który reklamuje od kilku tygodni. Jego producent był jednym ze sponsorów imprezy.

Dziesięciodniowa wizyta Adamka w Polsce powoli dobiega końca. W poniedziałek bokser ma wyjechać do Niemiec. Do kraju wróci w czwartek, a następnego dnia wylatuje do USA. Jeszcze w październiku bokser z Gilowic ma wznowić zajęcia bokserskie. Pierwsze od czasu przygotowań do walki z Witalijem Kliczką treningi pod okiem Rogera Bloodwortha odbędą się najprawdobniej w St. Louis, gdzie mieszka amerykański szkoleniowiec.

Materiał wideo Bokser.org:

 

Tomasz Adamek & Grzegorz Grono: "Góral" na... przez bokserorg

Specjalny serwis o boksie. Sprawdź Bokser.org ?

Więcej o: