Łukasz Kubot o finale LM: Najpiękniejszą piłkę gra Barcelona

Łukasz Kubot świetnie radzi sobie w tegorocznym French Open. Polak dał się także poznać, jako wielki fan piłki nożnej. - Nie oszukujmy się, najpiękniejszą piłkę gra dzisiaj Barcelona. Mimo wszystko jednak będę trzymał kciuki za Sir Alexa Fergusona i mam nadzieję, że Manchester wygra ten mecz - zdradził polski tenisista.

Roland Garros: III runda mężczyzn ? III runda kobiet ?

Ulubioną drużyną Łukasza Kubota jest co prawda włoski AC Milan, ale w tej edycji Ligi Mistrzów tenisista ściskał kciuki za Real Madryt. - Może nie darzę Realu taką sympatią jak AC Milan, ale jestem fanem Jose Mourinho. Bardzo doceniam go, bo tam gdzie się pojawił, miał wynik - stwierdził Kubot.

Polski tenisista w finale Ligi Mistrzów kibicował będzie sir Alexowi Fergusonowi i jego Manchesterowi United. Chyba trochę na przekór, bo sam przyznał, że "Barcelona gra dzisiaj najpiękniejszą piłkę".

Słysząc porównanie swojego tenisa do gry piłkarskiej drużyny Barcelony, Kubot zaprzeczył, jakoby istniały jakiekolwiek podobieństwa. - Ja nie gram piłką, tylko cały czas atakuję. Oni grają pięknie w środku pola, Iniesta fantastycznie gra z przodu. Mają także Messiego - najlepszego piłkarza świata - zachwycał się polski tenisista.

Redaktor też człowiek. Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

Więcej o: