Transfery. Redknapp: Ogromna szansa, że Beckham trafi do Tottenhamu

W piątek Harry Redknapp poinformował media, że rozmowy między londyńskim klubem, a Davida Beckhamem są na finiszu. - Pomiędzy Davidem a Tottenhamem nie ma wiele do ustalania. Myślę, że rozmowy zakończą się sukcesem - powiedział trener ?Kogutów?.

David Beckham nie kryje zainteresowania powrotem do ojczyzny. Były filar Manchesteru United znalazł się na liście życzeń m.in. Tottenhamu.

- Rozmowy trwają. Jest ogromna szansa, że wypożyczenie dojdzie do skutku - stwierdził Redknapp, szkoleniowiec czwartego zespołu Premier League.

- Jesteśmy w trakcie ustalania, jak długo David występowałby na White Hart Lane. Kwestie finansowe nie są tutaj priorytetem. Szczególnie dla Beckhama - dodał Redknapp.

Zdaniem trenera do prezentacji kibicom nowego piłkarza mogłoby dojść podczas meczu trzeciej rundy Pucharu Anglii lub w ligowym meczu przeciwko Manchesterowi United. - Moim zdaniem, David mimo wieku ma wciąż wiele atutów. Jego autorytet i doświadczenie pomogą zmotywować innych w szatni do lepszej gry - powiedział Brytyjczyk.

To nie koniec wzmocnień, jakie szykuje klub z Londynu. Do transferowych oczekiwań Daniela Leviego, prezesa klubu należy Luis Suarez z Ajaxu Amsterdam

Więcej o: