Dyrektor sportowy Fiorentiny: Myślimy o zdrowiu Boruca. Marchetti? Bzdura.

- Przyjście Marchettiego w styczniu to wymysł dziennikarzy - powiedział włoskiej ?La Repubblice? dyrektor sportowy Fiorentiny Pantaleo Corvino. Włoskie media zasugerowały, że wobec kontuzji Sebastiana Freya i zastępującego go Artura Boruca, Fiorentina może tej zimy sprowadzić z Cagliari bramkarza reprezentacji Włoch Federico Marchettiego.

Ankieta o Sport.pl. Poświęć kilka chwil na jej wypełnienie ?

Marchetti zastępował kontuzjowanego Gianluigi Buffona podczas niedawnego mundialu w RPA. Teraz miałby zastąpić Polaka, który ma problemy z ramieniem i przechodzi badania, które pokażą jak poważna jest kontuzja. Corvino uciął jednak wszelkie spekulacje dotyczące sprowadzenia kolejnego bramkarza.

- W pierwszej kolejności myślimy o Borucu. Jesteśmy trochę zaniepokojeni jego zdrowiem, ale poczekamy na wyniki badań i zobaczymy co z tego wyniknie. Przyjście Marchettiego w styczniu to wymysł dziennikarzy. Nasze główne wzmocnienia będą polegały na powrocie do zdrowia kontuzjowanych - powiedział.

Marchetti, który ma kontrakt z Cagliari, jest odsunięty od pierwszego składu sycylijskiej drużyny wskutek nieporozumień z kierownictwem klubu.

Rafael Benitez ? odejdzie z Interu?

Więcej o: