Tenis: Radwańska obejrzała Skazanego na śmierć i wygrała

Jaki był klucz do zwycięstwa Agnieszki Radwańskiej z byłą rakietą nr 1 Aną Ivanović? - Dwa razy trenowałam i obejrzałam "Skazanego na śmierć" - mówi w wywiadzie transmitowanym przez Eurosport.

Po meczu Polka nie kryła radości ze zwycięstwa. Po raz kolejny pokonała byłą rakietę numer jeden na świecie Anę Ivanović. Tym razem w dwóch setach 7:6 (7-4), 6:4 w I rundzie turnieju WTA w Stuttgarcie z pulą nagród 700 tys. dol. - To były dwa trudne sety - powiedziała zmęczona Radwańska. Cieszę się jednak z wygranej.

Agnieszka zdradza też jaki był klucz do zwycięstwa. - przed meczem dwa razy trenowałam, a później oglądałam ulubiony serial "Skazany na śmierć". To wszystko - kończy najlepsza polska tenisistka.

Polka w kolejnym meczu zmierzy się z Shahar Peer z Izraela. Początek spotkania ok. 14.00. Relacja na żywo w serwisie Sport.pl

O wygranym meczu Radwańskiej czytaj na Sport.pl ?