ATP World Finals. Kubot pójdzie śladami Fyrstenberga i Matkowskiego?

W poniedziałek starty w rozgrywanym w O2 Arena ATP World Finals rozpoczyna Łukasz Kubot, który razem ze swoim austriackim partnerem Olivierem Marachem zmierzy się w grupie B z Czechem Lukasem Dlouhym i Leanderem Paesem z Indii. Relacja Zczuba i na żywo w Sport.pl od godz. 20.

Fyrstenberg i Matkowski blogują prosto z Londynu! ?

Kubot z Marachem (rozstawieni z numerem sześć) debiutują w Masters i bukmacherzy nie dają im większych szans, ale Polak i Austriak lubią grać pod presją. Podobnie było np. w Australian Open, gdy ograli Zimonjicia i Nestora, a potem Fyrstenberga i Matkowskiego i doszli aż do półfinału.

W niedzielę Fyrstenberg z Matkowski sprawili największą niespodziankę pierwszego dnia turnieju ogrywając rozstawionych z numerem jeden Kanadyjczyka Daniela Nestora i Serba Nenada Zimonjica.

Bracia Bob i Mike Bryanowie ponieśli porażkę w pierwszym meczu w grupie B kończącego sezon turnieju ATP World Tour Finals w Londynie. W poniedziałek amerykańscy tenisiści, rozstawieni z numerem drugim, przegrali 4:6, 4:6 z Białorusinem Maksem Mirnyjem i Andym Ramem z Izraela (nr 7.).

ATP World Finals - czytaj tutaj ?

Więcej o: