Tenis. Koniec sezonu Urszuli Radwańskiej. Leci do USA na zabieg

Urszula Radwańska poinformowała na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że w tym sezonie już nie zagra. Zawodniczka uda się do Los Angeles na zabieg artroskopowy, który ma dokładnie określić przyczyny jej kontuzji barku.

Radwańska (WTA 43) miała zagrać w rozpoczynającym się w poniedziałek turnieju w Moskwie, ale zrezygnowała ze startu.

"Jak zauważyliście niestety musiałam się odwołać z turnieju w Moskwie przez kontuzje barku. Jeśli śledzicie moją karierę uważnie, to na pewno zauważyliście, że często grałam z plastrami odciążającymi na barku, a to dlatego ze mam z nim problemy już od dłuższego czasu. Dostałam zalecenie od lekarza ,aby zrobić zabieg artroskopowy i dokładnie zbadać jaka jest tego przyczyna" - napisała Radwańska.

Problem jest na tyle poważny, że zawodniczka leci za ocean, by się leczyć. Kolejny mecz planuje rozegrać dopiero w drugiej połowie stycznia 2014 roku podczas Australian Open.

"Mam nadzieję, ze po zabiegu i rehabilitacji wrócę silniejsza na przyszły sezon zaczynając od Australian Open. Lecę w poniedziałek na zabieg do Los Angeles, wiec życzcie mi powodzenia! Napisze do Was już niebawem jak poszło" - napisała swoim fanom na Facebooku Radwańdska.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone

Więcej o: