Kolarstwo górskie. Nowy team, nowe wyzwania Mai Włoszczowskiej

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować o nowym etapie mojej kariery sportowej, jakim jest kontrakt podpisany z międzynarodową marką rowerową GIANT. Jednocześnie dołączam do grupy kolarskiej sponsorowanej przez największego na świecie producenta rowerów - GIANT Pro XC Team - pisze w oświadczeniu najlepsza polska kolarka górska Maja Włoszczowska.

Maja Włoszczowska:

Tym samym kończy się czteroletni okres współpracy z drużyną CCC Polkowice. Z tego miejsca bardzo dziękuję sponsorom drużyny - panu Dariuszowi Miłkowi, właścicielowi firmy CCC, gminie Polkowice oraz sponsorom sprzętowym. To były wspaniałe cztery lata, w trakcie których sięgnęłam po najwyższe laury, w tym złoto mistrzostw świata, mistrzostw Europy i zwycięstwa w Pucharze Świata. Dziękuję wszystkim pracownikom klubu oraz drużynie za świetną atmosferę, zaangażowanie oraz wsparcie nie tylko w trakcie sukcesów, ale także w cięższych chwilach, jak po tegorocznej kontuzji.

Moje rozmowy z firmą GIANT toczyły się od dawna, teraz nareszcie mój angaż w teamie, którego głównym celem jest być nr 1 na świecie, staje się faktem. Jestem szczęśliwa, że mogę ze spokojem skoncentrować się na powrocie do szczytowej formy. Marzenia się spełniają, cieszę się, że GIANT docenił moje dotychczasowe osiągnięcia i będzie mnie wspierać w moich planach walki o puchar i mistrzostwa świata.

Mam ogromne ambicje i potrzebowałam takiego partnera w tym ważnym momencie.

Moja współpraca z GIANTEM to już drugi rozdział naszej wspólnej historii. W latach 1998-2002 startowałam i zdobywałam medale właśnie na rowerach GIANT.

Cieszę się, jestem dumna i wierzę, że nadchodzi mój dobry czas.

Tymczasem pozdrawiam ze zgrupowania kadry narodowej w uzdrowisku Świeradów-Zdrój, gdzie - stale się rehabilitując - wchodzę już w pełne obciążenia treningowe.

Więcej o: