Tenis. Radwańska chwali się nową fryzurą

- Jak Wam się podoba moja nowa fryzurka? - pytała w piątek na oficjalnym koncie facebookowym Agnieszka Radwańska. Polka dodała do wpisu swoje zdjęcie w krótkich, czarnych włosach. Trudno oprzeć się wrażeniu, że tenisistka ma na głowie perukę.

Wpis Radwańskiej wyraźnie przypomina zabawę, jaką w kwietniu urządziła sobie Maria Szarapowa . Rosyjska tenisistka, która w finale igrzysk olimpijskich zmierzy się w sobotę z Sereną Williams, trzy i pół miesiąca wcześniej zaprezentowała swoją fotografię w krótkich włosach. W ciągu pierwszej doby "polubiło" je ponad 40 tysięcy osób. Dwa dni później Rosjanka wyjaśniła, że miała na sobie perukę na potrzeby sesji zdjęciowej. - Nie sądziłam, że wszyscy się wkręcą - napisała.

Prawdopodobnie za kilka dni podobnie uczyni Radwańska. W ciągu jedenastu godzin od publikacji, jej zdjęcie "polubiło" niespełna 3 tysiące fanów. Większość z nich pisze w komentarzach, że dostrzega iż włosy nie są naturalne.

Agnieszka Radwańska na igrzyskach w Londynie zaliczyła bardzo nieudany występ. W singlu i mikście odpadła w pierwszej rundzie, a w grze podwójnej w drugiej.

Więcej o: