WTA Pekin. Ivanović: Radwańska? Będzie ciężko

Ana Ivanović ograła 6:2, 6:1 trzecią rakietę świata, Wierę Zwonariewą w III rundzie turnieju WTA w Pekinie. Kolejną rywalką Serbki będzie Agnieszka Radwańska, która w czwartek pokonała Szwedkę Sonię Arvidsson 6:4, 6:2. Relacja na żywo po 9 rano na Sport.pl.

Twoi znajomi już nas lubią. Sprawdź którzy na Facebook.com/Sportpl ?

Choć Ivanović była w przeszłości numerem jeden na świecie, to obecnie zajmuje 18. miejsce w rankingu WTA. Po kontuzjach i problemach z doborem trenera nie ma już jednak śladu i Serbka znów jest groźna. W czwartek przekonała się o tym Zwonariewa, która w meczu z 23-letnią Serbką ugrała jedynie trzy gemy.

- Grałam agresywnie. Dobrze returnowałam, wywierałam presję na obie strony, bekhendową i forhendową. Czuję się pewnie w tym co robię na korcie - analizowała swoją grę Ivanović.

Kolejną rywalką Ivanović będzie Agnieszka Radwańska, która nie dała większych szans Szwedce Sonii Arvidsson wygrywając 6:4, 6:2. Dziennikarze już przed tym spotkaniem pytali Serbkę głównie o Polkę.

- Dopiero co wygrała w Tokio, grała ostatnio bardzo dobrze. Bez wątpliwości będzie to trudny mecz - stwierdziła Ivanović.

Nowe stroje Agnieszki Radwańskiej. Dorównują najlepszym? [ZDJĘCIA]

 

Na razie remis

Radwańska grała dotąd z Ivanović sześciokrotnie. Pierwsze trzy pojedynki zakończyły się wygranymi Serbki, kolejne trzy Polki.

Mimo trudnej drabinki, Radwańska triumfuje w Tokio. Jak to zrobiła?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.