Tenis. Tak Janowicz wygrał z Tipsareviciem [GALERIA]

Kolejny świetny mecz Jerzego Janowicza w paryskim turnieju. Polak zaczął wprawdzie od straty seta, ale później grał coraz lepiej i przy stanie 4:1 dla Polaka w trzecim secie Tipsarević poddał mecz.
Kolejny świetny mecz Jerzego Janowicza w paryskim turnieju. Polak zaczął wprawdzie od straty seta, ale później grał coraz lepiej i przy stanie 4:1 dla Polaka w trzecim secie Tipsarević poddał mecz.  Kolejny świetny mecz Jerzego Janowicza w paryskim turnieju. Polak zaczął wprawdzie od straty seta, ale później grał coraz lepiej i przy stanie 4:1 dla Polaka w trzecim secie Tipsarević poddał mecz. Fot. BENOIT TESSIER REUTERS
Janowicz długo wchodził w mecz. W pierwszym secie wyrzucał piłki po autach, lub trafiał w siatkę, ale z gemu na gem grał coraz lepiej. Janowicz długo wchodził w mecz. W pierwszym secie wyrzucał piłki po autach, lub trafiał w siatkę, ale z gemu na gem grał coraz lepiej. Fot. BENOIT TESSIER REUTERS
Janowicz nie ustrzegł się błędów w meczu z Tipsareviciem. Podobnie jak w pojedynku z Murrayem przegrał pierwszego seta. Janowicz nie ustrzegł się błędów w meczu z Tipsareviciem. Podobnie jak w pojedynku z Murrayem przegrał pierwszego seta. Fot. Christophe Ena AP
Janko Tipsarević również popisał się kilkoma pięknymi zagraniami. Janko Tipsarević również popisał się kilkoma pięknymi zagraniami. Fot. Christophe Ena AP
Tak Janowicz cieszył się po zwycięstwie nad Tipsareviciem. Tak Janowicz cieszył się po zwycięstwie nad Tipsareviciem. Fot. BENOIT TESSIER REUTERS
Tipsarević po drugim secie, wygranym przez Janowicza 6:1, długo konsultował się ze swoim sztabem. Wyszedł na kort by przy stanie 4:1 dla Polaka poddać mecz. Tipsarević po drugim secie, wygranym przez Janowicza 6:1, długo konsultował się ze swoim sztabem. Wyszedł na kort by przy stanie 4:1 dla Polaka poddać mecz. Fot. BENOIT TESSIER REUTERS