Sport.pl

WTA Madryt. Radwańska i Kirilenko gorsze od sióstr Williams

0 : 2
Relacja
Szczegóły
Komentarze
Tabela
Od?wie?
24
4:6 I koniec. Jednak zryw był za późno.


4:5 Zaczęło być dramatycznie. Polka i Rosjanka przełamały Amerykanki! Te broniły się długo. Trzy razy się nie udało, ale za czwartym już tak.


3:5 Radwańska z koleżanką zaczęły wygrywać. Czy nie za późno?


2:5 Amerykanki najpierw prowadziły 40:15, potem musiały bronić break-pointa, a po chwili wygrały gema. Brakuje im jednego do wygrania meczu.


2:4 Polka i Rosjanka obroniły własne podanie i wygrały gema. Jesli mają zamiar zacząć wygrywać to teraz jest najlepszy moment.


1:4 To nie wygląda na długi mecz. Amerykanki wyraźnie nie dają szans rywalkom. Spośród ostatnich jedenastu gemów Radwańska i Kirilenko wygrały jeden...


1:3 Siostry Williams przejęły inicjatywę na korcie. Teraz to Polka i Rosjanka fatalnie serwują a Amerykanki trafiają w kort pierwszym podaniem.


1:1 Radwańska i Kirilenko wygrały, choć nie było łatwo. Przy stanie 40:15 powinny zdobyć punkt, ale Amerykanki doprowadziły do syuacji, w której mogły przełamać rywalki. Te jednak wyszły z opresji.


0:1 Siostry Williams zaczęły drugiego seta od wygranej. Znów co drugi serwis muszą powtarzać, ale gdy trzeba są zabójczo skuteczne. Gema zakończyły asem. To ich czwarty w całym meczu. Polka i Rosjanka nie zdobyły w ten sposób punktu ani razu.


II set


2:6 Przełamanie na koniec seta. Radwańska i Kirilenko znów doprowadziły do równowagi i znów przegrały gema. Amerykanki serwują słabo, często muszą powtarzać serwis, ale skutecznie kończą wymiany. Naprawily ten element, który szwankował na początku seta.


2:5 Znów równowaga i znów okazało się, że Amerykanki są lepsze. Poprawiły serwis. A Rosjanka i Polka nie potrafią znaleźć odpowiedzi na mocne uderzenia sióstr.


2:4 Amerykanki wzięły się do roboty. Po raz kolejny przełamały rywalki i pozwalają im ugrać jeden, dwa punkty w gemie.


2:2 Wyrównanie. Tym razem Polka i Rosjanka przełamane.


2:1 Siostry Williams wygrały swoje podanie ale z problemami. Polka i Rosjanka doprowadziły do równowagi. Amerykanki mają niską skuteczność pierwszego serwisu. Na poziomie 50%.


2:0 Faworytki na razie zawodzą. 2:0 dla Radwańskiej i Kirilenko.


1:0 świetnie rozpoczęły Polka i Rosjanka. Już w pierwszym gemie przełamały amerykańskie siostry.


14:55 Grają.


14:53 Tenisistki juz wyszły na kort, ale mecz się jeszcze nie rozpoczął.


14:20 Mecz zacznie się z opóźnieniem, z powodu deszczu


14:13 Siostry Williams miały w pierwszej rundzie wolny los, a następnie pokonały 7:6 (7-4), 6:2 Alicję Rosolską i jej deblową partnerkę z Kazachstanu Jaroslawę Szwedową.


14:10 W pierwszej rundzie Radwańska i Kirilenko pokonały 6:3, 6:2 Rosjanki: Wierę Duszewinę i Jekaterinę Makarową, a następnie 7:6 (7-2), 3:6, 10-7 Yung-Yan Chan z Tajwanu i Chinkę Jie Zheng.


14:08 Stawką meczu jest awans do półfinału, 39 tysięcy euro do podziału dla zwycięskiej pary i 450 punktów do rankingu deblowego WTA.


14:01 Mecz powinien się wkrótce rozpocząć na korcie numer trzy. Wcześniej Chinka Na Li pokonała na nim Alonę Bondarenko 6:3, 6:4


Informacje
WTA Madryt 2010, debel -
Czwartek 13.05.2010 godzina 15:00
Wyniki szczegółowe
1 Set
2 Set
3 Set
Wynik
Radwańska/Kirilenko
3
4
-
0
S.Williams/V.Williams
6
6
-
2
Nie znaleziono tabeli dla tego wydarzenia

Trwa wczytywanie...
Nie znaleziono terminarza dla tego wydarzenia