WTA w Madrycie. Radwańska awansowała do półfinału

Relacja
Komentarze
Komentarze (25)
WTA w Madrycie. Radwańska awansowała do półfinału
Zaloguj się
 • lkjhgfdsaqwer

  Oceniono 8 razy 8

  Uff, mam nadzieje, ze w kolejnym secie bedzie mniej nerwow....
  Poza tym, to Aga super wyglada.

 • casdecu

  Oceniono 5 razy 5

  Agnieszka grała słabiej niż z Errani, ale warto podkreślić, że Lepczenko grała też niczego sobie, co podkreślali także komentatorzy brytyjskiego Eurosportu.
  Widać było, na ile sprawdzają się słowa Fibaka, że Amerykanka jest już szczęśliwa, że dotarła tak daleko i jej to wystarczy. Warwara wyszła najwyraźniej na kort w diametralnie innym nastawieniu: "Skoro już tu jestem i gram najlepiej w życiu, to dam z siebie wszystko, żeby dojść jeszcze dalej." I faktycznie dała z siebie na tyle dużo, że nie starczyło na ostatni gem 2. seta.
  Niestety znów niechlubną rolę odegrała nawierzchnia, która zdawała się być coraz bardziej nierówna w miarę trwania meczu. Niemało do życzenia pozostawiało sędziowanie.
  Agnieszka w pierwszym secie trochę trzymała się za plecy, ale w drugim już tego nie widziałem, choć wygląda albo na trochę obolałą, albo zmęczoną. Grała po prostu *wystarczająco* dobrze, a z Lepczenko (podobnie jak z innymi leworęcznymi tenisistkami) nigdy nie grało się jej najłatwiej.

 • lugnus

  Oceniono 4 razy 4

  Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale turnieju WTA w Madrycie zamerykańską kwalifikantkę Varvarą Lepchenko 6:4, 6:4. Mecz z 77. rakietą świata był jednak dużo trudniejszy niż Polka sobie zakładała, ale ostatecznie to ona awansowała do półfinału, w którym czeka już Wiktoria Azarenka.

 • radek21031992

  Oceniono 4 razy 4

  ma ktos link?

 • sick_chicken

  Oceniono 2 razy 2

  Fajnie że w trakcie meczu stadion się wypełnił i było trochę polskich flag.

 • tompank

  Oceniono 2 razy 2

  www.wynikilive.pl/tenis,na,zywo,tv.php działa bez problemu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX