Kucharski dla TOK FM: Lewandowski do Bayernu za 25-35 milionów euro

Agent Roberta Lewandowskiego Cezary Kucharski przyznał w audycji ?Przy niedzieli o sporcie? w radiu TOK FM, że opinia publiczna nie dowie się o kwocie transferu polskiego napastnika z Borussii Dortmund do Bayernu Monachium. - Będzie to pomiędzy 25 a 35 milionów euro.
Kucharski w niedzielnej audycji wspominał, że dyrektor sportowy Borussii Hans-Joachim Watzke zarzekał się, że nie ma żadnej oficjalnej oferty z Bayernu na zakup Lewandowskiego. Przyznaje jednak, że są pewne słowne ustalenia: - To jest tylko między klubami. Wartość Roberta jest znana na rynku piłkarskim. Dokładnie kwota transferu nie będzie znana, ale będzie to pomiędzy 25 a 35 milionami euro - powiedział agent.

Kucharski zapytany o przyszłość najlepszego obecnie polskiego piłkarza, odpowiedział: - Dla mnie ta przyszłość jest jasna, ale oczywiście należy jeszcze poczekać na porozumienie między klubami. Do finału Ligi Mistrzów to nie był dobry moment, żeby rozmawiać o transferze, ale w najbliższych dniach i tygodniach rozmowy się będą toczyły - mówił agent.

W poniedziałek Kucharski potwierdził już na antenie TVN24, że Lewandowski od przyszłego sezonu będzie piłkarzem Bayernu Monachium.

Słuchaj audycji "Przy niedzieli o sporcie": (Rozmowa z Cezarym Kucharskim od 15. minuty)