Biegi narciarski. Wierietielny: Będzie walka na całego

PRZEGLĄD PRASY. - Jak będzie dobrze walczyć w Drammen, to nie uniknie dobrego wyniku. Nie, ona nie będzie kalkulować taktycznie. Nie odpuści. Taką ma naturę - mówi o Justynie Kowalczyk przed występami w zawodach Pucharu Świata w Drammen Aleksander Wierietielny w wywiadzie dla ?Super Expressu?.
Drammen - ostatnie starcie

W sobotę i niedzielę w norweskim Drammen odbędą się ostatnie zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich przed mistrzostwami świata w Oslo. Justyna Kowalczyk ma szansę zapewnić sobie triumf w klasyfikacji generalnej.

Po zawodach nasza najlepsza biegaczka nie ma co liczyć na odpoczynek przed mistrzostwami świata. - Do Oslo jedziemy w poniedziałek. Treningi będą codziennie i to w dawce takiej, jak zawsze, po kilka godzin. Justyna nie znosi "łapania świeżości", nie toleruje tego - mówi trener Justyny Kowalczyk, Aleksander Wierietielny.

Przed mistrzostwami świata dużo mówi się o batalii norwesko - polskiej. - Nie lubi tego tematu (Justyna Kowalczyk - red.) i stara się go już unikać. Na razie widzę, że jest spokojna i nie przejmuje się tym, co publikują media - dodaje białoruski szkoleniowiec.

Kupczyk i Niewiara pojadą na bobslejowe MŚ.