Czwartek w Sport.pl z Justyną Kowalczyk i skoczkami

Czwarty etap Tour de Ski, który może rozstrzygnąć, czy Justyna Kowalczyk wygra cykl, oraz kwalifikacje do konkursu w Insbrucku to wydarzenia czwartku, które będziemy relacjonować na żywo w Sport.pl.
Po trzech etapach TdS Kowalczyk, która wygrała trzy ostatnie edycje, jest liderką. W czwartek na 15-kilometrową trasę biegu pościgowego techniką dowolną z Cortina d'Ampezzo do Dobiacco ruszy 50,3 s przed Norweżką Therese Johaug. Po kolejnych 10,6 s wystartuje jej rodaczka Kristin Stoermer Steira. Ten etap może rozstrzygnąć, czy Polka wygra cykl po raz czwarty. Początek zawodów o godz. 15.15. Transmisja w Eurosporcie i TVP 2, relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl.

Co, gdzie, kiedy i na jakich zasadach, czyli Tour de Ski w pigułce »

Skoczkowie w Insbrucku

Na półmetku rywalizacji w Turnieju Czterech Skoczni prowadzi Norweg Anders Jacobsen, który triumfował i w Oberstdorfie, i Garmisch-Partenkirchen. Najlepszy z Polaków Kamil Stoch zajmuje siódme miejsce. Po dwóch konkursach w Niemczech skoczkowie przenoszą do Austrii. W piątek zawody w Insbrucku, a już w czwartek treningi (godz. 11.30) i kwalifikacje (godz. 13.45).

Relacje na żywo z Tour de Ski oraz kwalifikacji w Insbrucku na Sport.pl. Zaplanuj zawody w aplikacji Sport.pl LIVE »