Sport.pl

Biegi narciarskie. Wygraj bilety na Tour de Ski z udziałem Justyny Kowalczyk

Czym dla skoczków narciarskich jest Turniej Czterech Skoczni, tym dla biegaczy cykl Tour de Ski. Jeśli chcesz zobaczyć na żywo walkę Justyny Kowalczyk z koalicją Norweżek, weź udział w konkursie portalu Sport.pl, "Metra" i "Gazety Wyborczej". Główną nagrodą jest pobyt dla dwóch osób we włoskim Val di Fiemme i dwa bilety na finał Tour de Ski
W rozpoczętym niedawno tegorocznym sezonie Pucharu Świata biegaczek dominują Norweżki. Nie ma mocnych na Marit Bjoergen, która w niedzielę triumfowała w trzyczęściowym Ruka Triple (sprint, 5 km łyżwą, 10 km klasykiem), w fińskim Kuusamo. Bjoergen, po 4 z 35 zawodów PŚ, ma 446 pkt. Ale znając naszą "Królową Śniegu", na pewno się nie podda. Tym bardziej, że dwie ostatnie edycje Tour de Ski zakończyły się jej zwycięstwem. Jednak każdy polski kibic na trasie TdS będzie dla Justyny na wagę złota. Dlatego zapraszamy do konkursu Sport.pl, "Gazety Wyborczej" i "Metra".

Główną nagrodą w konkursie portalu organizowanego przez Agorę jest pobyt dla dwóch osób w Val di Fiemme (Włochy), od 6 do 8 stycznia 2012 r. i dwa bilety na finał Tour de Ski w dniach 7-8 stycznia 2012. Fundatorem nagród jest stacja Eurosport Polska, która transmituje zawody Pucharu Świata w biegach.

By wziąć udział w konkursie, trzeba odpowiedź na pytanie: "Dlaczego chcę pojechać na finał Tour de Ski" i wysłać pracę na adres: tourdeski@agora.pl. Na zgłoszenia czekamy od 28 listopada 2011 r. od godz. 8:00 do 30 listopada 2011 r. do północy. W tytule proszę wpisać nazwę - "Jedź na Tour de Ski". W treści maila koniecznie trzeba podać imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na łamach dziennika "Metro", "Gazety Wyborczej", oraz w serwisie Sport.pl 5 grudnia 2011 r. Regulamin na Emetro.pl i Sport.pl

Pełny regulamin konkursu "Jedź na Tour de Ski!" »


Więcej o:
Komentarze (1)
Biegi narciarskie. Wygraj bilety na Tour de Ski z udziałem Justyny Kowalczyk
Zaloguj się
  • staryszort

    0

    Człowiek nie jest maszyną ale życzę Bjoergen wszystkiego najlepszego.
    W/g mnie, Norweżka w koncu padnie a Pani Justyna ją spokojnie minie i pojedzie dalej. Kryształową Kulę Justyna Kowalczyk przywiezie do Polski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX