Sport.pl

Agnieszka Radwańska wychodzi za mąż!

Agnieszka Radwańska ma wkrótce wziąć ślub ze swoim partnerem Dawidem Celtem. Parę z ust puściła jej przyjaciółka Caroline Wozniacki w trakcie wywiadu po meczu ćwierćfinałowym US Open.
Wozniacki została zapytana po wygranym meczu ćwierćfinałowym z Łotyszką Sevastovą o to, jak zmieniły się relacje z siostrami Radwańskimi i Angelique Kerber, odkąd kilka lat temu do internetu trafiło ich wspólne zdjęcie z wakacji.

- Nie wiem, czy wiele od tamtej pory się zmieniło. Cały czas staramy się razem jeździć na wakacje, ale teraz chyba nie będzie to takie łatwe, bo Aga wychodzi za mąż, a my chcemy mieć babski wyjazd. Będzie to ciężko zgrać, bo każdy ma swoje plany - powiedziała Wozniacki i niechcący wyjawiła plany Radwańskiej. Dokłada data ani miejsce ślubu nie są znane.

27-letnia tenisistka z Krakowa od kilku lat spotyka się ze starszym o cztery lata Dawidem Celtem, który w zespole Radwańskiej pełni funkcję sparingpartnera, ale długo swój związek utrzymywali w tajemnicy.

Radwańska poważnie myśli o założeniu rodziny. Kilka miesięcy temu w programie "Pytanie na śniadanie" zapytana o macierzyństwo, powiedziała: - Ile można grać? Całe życie? Kiedy ja mam rodzić te dzieci? Jak będę miała pięć dych? Ile będę mieć dzieci? Parę. Jedno to bez sensu. Kto w dzisiejszych czasach ma jedno?10 najlepiej zarabiających sportsmenek 2015 roku. Jest Agnieszka Radwańska!
Więcej o:
Komentarze (63)
Agnieszka Radwańska wychodzi za mąż!
Zaloguj się
 • spoko-spoko

  Oceniono 62 razy 46

  "kto w dzisiejszych czasach ma jedno?"
  To chyba najlepsze pytanie. Ludzie zyja w roznych swiatach

 • antropoid

  Oceniono 30 razy 22

  "Kto w dzisiejszych czasach ma jedno?"
  -------------------------------------------------

  Nie, no po prostu nikt. Same wielodzietne rodziny naokoło...

 • mniklasp

  Oceniono 40 razy 16

  ciesze sie ich szczescia, swietnie ze chce miec rodzine i ma dobrze poukladane w glowie , zyskala u mnie duzo sympatii. Szczere gratulacje Agnieszka!

 • sselrats

  Oceniono 18 razy 12

  Aaaaa to "to" znaczy sparingpartner...

 • iremus

  Oceniono 26 razy 12

  Ciekawe czy za 3-5 lat, gdy przekroczy pięćdziesiątkę nadal będzie "Isią" i dla kogo?

 • pater66

  Oceniono 28 razy 12

  Gratulacje!
  Dużo szczęścia i dużo dzieci.

 • piotr.mb

  Oceniono 26 razy 10

  I niech za dwadzieścia parę lat siostry Celt-Radwańskie przebiją osiągnięcia sióstr Williams.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX