Australian Open. Mecz Radwańskiej z Williams na Twitterze: "Jak dziecko z dorosłym", "Chorwacja nie miała aż tak wielkiej przewagi", "Jak Gołota z Lewisem"

0
Agnieszka Radwańska przegrała 0:6, 4:6 z Sereną Williams w półfinale Australian Open. Mecz trwał zaledwie 64 minuty. "Dokładnie tak się czułem, kiedy minęło 47,5 sekundy walki Gołota - Lewis", "Chorwacja nie miała aż tak wielkiej przewagi", "Tak jednostronnego meczu nie widziałem od... siedmiu godzin" - komentują porażkę Polki dziennikarze i eksperci tenisowi na Twitterze.
Williams przerwała passę Radwańskiej 13 kolejnych wygranych spotkań. Polka nie miała nic do powiedzenia w starciu z absolutnym numerem jeden światowego tenisa. - Ona wyszła na kort, żeby zabić. Mnie nie stać na grę na takim poziomie - stwierdziła po spotkaniu Polka.

A tak komentowali jej pojedynek dziennikarze, kibice i eksperci tenisowi na Twitterze: