Agnieszka Radwańska w jednej agencji z Djokoviciem, Williams i Szarapową

IMG, jedna z największych agencji marketingu sportowego na świecie, podpisała kontrakt z Agnieszką Radwańską. Polka zrezygnowała z usług firmy Lagardere, ale nadal jej sprawami będzie zajmował się Stuart Duguid, który przeniósł się do IMG razem z nią.
We wtorek IMG pochwaliła się, że będzie obsługiwać Radwańską oraz Kevina Andersona. - Oboje mieli najlepsze sezony w karierze, a my nie możemy się doczekać, żeby budować ich markę zarówno na korcie jak i poza nim - powiedział Fernando Soler, szef działu tenisowego IMG. Mówi się, że oprócz interesów Agnieszki, IMG zajmie się też jej siostrą - Urszulą.

Radwańska jest kolejną tenisową gwiazdą, która opuściła Lagardere po tym, jak z działu tenisowego tej agencji wyrzucono jej szefa Johna Tobiasa. Razem z szefem Lagardere pożegnało się kilku agentów, a razem z nimi tenisiści. Większość z nich trafiła do giganta - IMG. Tak zrobiły ostatnio choćby Viktoria Azarenka i Eugenie Buchard.

IMG ma największe tenisowe gwiazdy pod swoimi skrzydłami. Agencja reprezentuje m.in. Novaka Djokovicia, Serenę Williams, Marię Szarapową, Petrę Kvitovą, Nicka Kyrgiosa czy Jo-Wilfrieda Tsongę.

Radwańska i Nadal w jednej ekipie, Ivanović jak Induska [ZDJĘCIA]