Ojciec Radwańskiej o współpracy z Navratilovą: Mam pewne obawy

PRZEGLĄD PRASY. - Cieszę się, że dojrzała do decyzji, że trzeba coś zmienić. Mam jednak pewne obawy. Pozostaje nam teraz monitorować tę współpracę i jej efekty. Ja będę ją dokładnie obserwował - mówi w ?Super Expressie? Robert Radwański, ojciec Agnieszki Radwańskiej, o współpracy córki z Martiną Navratilovą.
Martina Navratilova dołączyła do sztabu Agnieszki Radwańskiej. 26 grudnia Polka poleciała do Miami na konsultacje przed rozpoczęciem sezonu, które potrwają pięć dni. Pierwsze treningi z legendą tenisaRadwańska ma już za sobą.

Robert Radwański, ojciec tenisistki, dość chłodno ocenia wybór konsultantki. - Cieszę się, że dojrzała do decyzji, że trzeba coś zmienić. Mam jednak pewne obawy. Pozostaje nam teraz monitorować tę współpracę i jej efekty. Ja będę ją dokładnie obserwował -stwierdził w "Super Expressie".

Radwański największe zastrzeżenia ma do nikłego doświadczenia Navratilovej w pracy trenerskiej oraz to, że konsultacje z Agnieszką będzie dzieliła na pracę komentatorki w telewizji Tennis Channel. - Wiadomo, co się często dzieje, jak chcesz złapać dwie sroki za ogon - powiedział.

- Nie będę jednak ukrywał, że ja wybrałbym inne rozwiązanie - dodał Radwański, ale żadnych nazwisk nie podał. Do tego podtrzymał swoje zdanie, że głównym trenerem powinien być inny szkoleniowiec niż Tomasz Wiktorowski. - Kiedy mówiłem, że z panem Wiktorowskim Agnieszka nie robi postępów, chodziło mi o zatrudnienie klasowego fachowca z najwyższej półki, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu czołowych tenisistek. Takich przecież nie brakuje - powiedział.Co to był za rok dla polskich kibiców! Powspominaj i wygraj 500 zł [KONKURS]


Zdjęcie JOOLA Pokrowiec na rakietki DISC Zdjęcie Kirschbaum Tłumik drgań Vibrastop Zdjęcie Spokey Siatka do tenisa ziemnego 82290
JOOLA Pokrowiec na rakietki... Kirschbaum Tłumik drgań Vib... Spokey Siatka do tenisa zie...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info