Radwańska potrenuje z Navratilovą. Murray gratulował jako jeden z pierwszych

O nowej supertrenerce Agnieszki Radwańskiej - Martine Navratilovej - pisze cały tenisowy świat. - To duże i mądre wzmocnienie - oceniają eksperci.
Navratilova została nowym członkiem teamu Radwańskiej i będzie pomagała Polce jako konsultantka 12-15 tygodni w roku - na Wielkich Szlemach i innych ważniejszych turniejach. 58-latka to jedna z najlepszych tenisistek w historii.

Wybór Radwańskiej jako jeden z pierwszych pochwalił Andy Murray, który trenuje pod okiem Francuzki Amelie Mauresmo. "Świetna robota! Życzę Agnieszce i Martinie wszystkiego najlepszego w przyszłym roku. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po myśli ich obu" - napisał na Twitterze 27-letni Brytyjczyk.

Ale pochlebne komentarze płyną z całego świata. O nowej trenerce Polki napisały wszystkie media choć trochę związane z tenisem. Zatrudnienie Navratilovej jest oceniane bardzo pozytywnie. - To duże i mądre wzmocnienie - skomentował tenisowy ekspert Ben Rothenberg.

Jakub Ciastoń, dziennikarz Sport.pl, tweetował chwilę po ogłoszeniu:

Adam Romer, redaktor naczelny magazynu "Tenis Klub", napisał z kolei, że z taką trenerką Radwańska ma otwartą drogę do wielkoszlemowej wygranej.Jak osiągali sukces? Przeczytaj biografie najlepszych światowych tenisistów >>Zdjęcie PRINCE piłki tenisowe STARTER SPONGE G312000000 Zdjęcie Wish Rakieta do tenisa Wish 590 Zdjęcie WISH Rakieta tenisowa 2510 dla początkujących
PRINCE piłki tenisowe Wish Rakieta do tenisa WISH Rakieta tenisowa dla początkujących
Sprawdź ceny > Sprawdź ceny > Sprawdź ceny >
źródło: Okazje.info


Czy z pomocą Navratilovej Radwańska wygra w przyszłym roku swój pierwszy wielkoszlemowy turniej?