WTA Stanford. Radwańska trenuje po nocach. "Profesjonalizm"

2 : 1
Informacje
WTA Stanford - Ćwierćfinał singla
Sobota 27.07.2013 godzina 05:00
Wyniki szczegółowe
Wynik
A.Radwańska
2
V.Lepchenko
1
Patrick McEnroe, amerykański ekspert tenisowy, opublikował na Twitterze zdjęcie Agnieszki Radwańskiej. Polka, niezadowolona ze swojej dyspozycji po zwycięskim ćwierćfinale, postanowiła potrenować. Dziennikarz ESPN tak skomentował jej postawę: "To się nazywa być profesjonalistą".


W ćwierćfinale Agnieszka Radwańska pokonała Amerykankę Varvarę Lepchenko 7:6 (7-2), 3:6, 6:3. 35. w sezonie zwycięstwo nie przyszło Polce łatwo. Najlepszym komentarzem do spotkania są jej słowa wypowiedziane tuż po zakończeniu pojedynku: - Najpierw musiałam walczyć ze sobą, dopiero później z rywalką.

Dlatego w nocy po meczu razem z trenerem Wiktorowskim trenowała uderzenia. Uchwycił to w obiektywie Patrick McEnroe i zdjęcie zamieścił na Twitterze. "To się nazywa profesjonalizm" - skomentował Amerykanin.

Zdjęcie zostało udostępnione przez wielu dziennikarzy i serwisy. Blog Sports Illustrated "Beyond the Baseline" tak opisał zachowanie Radwańskiej: "Nie jest zbyt szczęśliwa po tej wygranej. Wciąż na korcie. Podczas meczu często wyrzucała piłki na aut, dlatego teraz trenuje".

O finał w niedzielę nad ranem czasu warszawskiego 24-letnia krakowianka zagra z inną reprezentantką gospodarzy - Jamie Hampton. Półfinał w Stanford osiągnęła po raz drugi, poprzednio trzy lata temu.