WTA w Dubaju. Nowy tatuaż Agnieszki Radwańskiej, turniej dobrą okazją

Chociaż stroje tenisistek na turniejach wyróżniają się i to mocno, czołówka rankingu WTA nie omieszkała zaprezentować się w strojach wieczorowych podczas imprezy z okazji odbywającego się w lutym turnieju tenisowego w Dubaju. Agnieszka Radwańska postanowiła zaprezentować swój nowy tatuaż na łydce.
Agnieszka Radwańska korzystając wakacyjnej atmosfery skorzystała z okazji zrobienia sobie tatuażu tymczasowego z henny, czym pochwaliła się też w filmiku nagranym przez organizatorów. Tatuaż specjalnie z okazji turnieju Polka zrobiła na swojej lewej łydce.

- Impreza bez wątpienia należy do najlepszych. Jest świetne jedzenie. Dobrze się bawimy - właśnie zrobiłam sobie tatuaż. Zawsze jest też świetna pogoda. Myślę, że wszystko jest po prostu doskonałe - zachwycała się starsza z sióstr Radwańskich.

Najlepsza polska tenisistka nie stroni od tatuaży z henny przy okazji turniejów w słonecznych miejscowościach. Kilka lat temu na prawej łydce miała wytatuowaną kobietę-anioła, która naturalnie przetrwała najwyżej kilka tygodni.

Radwańska zdemolowała Bartoli »