ATP Paryż. Jerzy Janowicz zagra z Andym Murrayem

Trzeci zawodnik rankingu ATP Andy Murray będzie rywalem Jerzego Janowicza (69 ATP) w III rundzie turnieju ATP w Paryżu. Relacja na żywo w czwartek o 14 w Sport.pl.

W środowym meczu II rundy Murray pokonał 7:5, 6:3 Paula-Henriego Mathieu (64 ATP). W pierwszym secie doświadczony Francuz stawiał mocny opór Brytyjczykowi do stanu 5:5. Później Murray zdołał przełamać serwis rywala i wygrać seta.

W drugiej partii Francuz trzykrotnie przegrywał gemy przy swoim podaniu, a zaledwie raz zdołał przełamać serwis rywala.

Rywalem Murraya w II rundzie będzie w czwartek 21-letni Janowicz, który po przejściu kwalifikacji w turnieju głównym w Paryżu pokonał Philippa Kohlschreibera (Niemcy, 19 ATP) i Marina Cilicia (Chorwacja, 15 ATP).