Tomasz Adamek

 • Bokserski Super Bowl Tomasza Adamka

  Bokserski Super Bowl Tomasza Adamka

  Jeszcze nie jest mistrzem wagi ciężkiej, ale Tomasz Adamek już osiągnął mistrzostwo świata - jego walkę ze Steve'em Cunninghamem pokaże gigant na telewizyjnym rynku - telewizja NBC.

 • Boks. Michalczewski: Adamek - Solis? To byłaby wojna na pięści

  - Dla fanów boksu to byłby bardzo dobry prezent na święta. Walka Tomka Adamka z Odlanierem Solisem byłaby prawdziwą wojną na pięści - ocenia Dariusz Michalczewski. Były mistrz świata kategorii półciężkiej ma nadzieję, że wkrótce potwierdzą się doniesienia magazynu ?The Ring? i dwaj czołowi pięściarze wagi ciężkiej skrzyżują rękawice 22 grudnia.

 • Boks. Były trener Adamka: Nie wykupię transmisji walki

  Boks. Były trener Adamka: Nie wykupię transmisji walki

  Tomasz Adamek zmierzy się w sobotę w amerykańskim Newarku z Travisem Walkerem. W Polsce walkę będzie można zobaczyć tylko w systemie pay-per-view. - Tomek na pewno wygra i przy okazji zarobi parę groszy. Ale ja nie wykupię transmisji - mówi Janusz Gortat, dwukrotny medalista igrzysk olimpijskich i były trener Adamka. Relacja na żywo z walki od 23 na Sport.pl

 • Boks. Chcesz obejrzeć Adamka? Zapłać 40 złotych

  8 września Tomasz Adamek będzie walczył z Travisem Walkerem o mistrzostwo Ameryki Północnej federacji IBF w wadze ciężkiej. Walka wieczoru Adamek - Walker oraz starcia z udziałem Bryanta Jenningsa, Adama Kownackiego czy Steve'a Cunninghama dostępne będą dzięki systemowi Pay Per View na platformie N. Koszt to 40 złotych.

 • Boks. Walka Adamka odwołana. Rywal zrezygnował

  James Toney zrezygnował z walki z Tomaszem Adamkiem, która miała odbyć się 8 września. Informację podał Chris Mannix dziennikarz m.in. Sports Illustrated. Walka został potwierdzona zaledwie tydzień temu i miała odbyć się w Newark.

 • Boks. Adamek zmierzy się z Toneyem? Ekspert: To hańba dla boksu

  James Toney będzie prawdopodobnie przeciwnikiem Tomasza Adamka 8 września. - To haniebne dla boksu - uważa najważniejszy komentator tej dyscypliny w USA. Kontrakt nie jest jeszcze podpisany, ale o 44-letnim Toneyu jako przeciwniku Adamka mówi się od kilku dni. Ostatnio jego nazwisko pojawiło się przy Polaku na terminarzu prestiżowej strony Boxrec.com.

 • Boks. Tomasz Adamek wygrał na punkty z jednorękim bandytą

  Eddie Chambers już w pierwszej rundzie pojedynku w Prudential Center w Newark uszkodził swoją lewą rękę, a mimo to nie był łatwym przeciwnikiem dla Adamka. Znów mocno oberwał nos polskiego pięściarza, ale Adamek wygrał na punkty.

 • Boks. Gmitruk: Adamek jest bardziej wszechstronny

  - Tomek potrafi wszystko. Jest świetny i w ataku, i w defensywie. Waży aż o 10 kg więcej od rywala, ale wygląda dobrze, na pewno solidnie pracował. Wygra tę walkę, choć nie będzie ona dla niego łatwa - mówi były trener Tomasza Adamka, Andrzej Gmitruk. W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu ?Góral? zmierzy się w amerykańskim Newark z Eddiem Chambersem. Transmisja w Polsacie Sport od godz. 0.45 i w Polsacie od godz. 3.00.