Tomasz Adamek

 • Były więzień wzywa Tomasza Adamka do walki

  W piątkową noc Amir Mansour (17-0, 13 KO) znokautował w zaledwie 24 sekundy Dominique'a Alexandra (23-16-1, 11 KO), udanie wracając na ring po krótkiej odsiadce za złamanie nakazu sądu. Wcześniej w latach 2001-10 spędził w więzieniu osiem i pół roku, więc jest pod stałą obserwacją. - Chcę walczyć z Jonathanem Banksem. A od zawsze chcę walczyć z Adamkiem - powiedział Mansour.

 • Boks. Lederman widział wygraną Adamka

  Boks. Lederman widział wygraną Adamka

  Sporo kontrowersji wzbudził werdykt rewanżowej walki Tomasza Adamka (48-2, 29 KO) ze Steve'em Cunninghamem (25-5, 12 KO). Polak wygrał niejednogłośną decyzją, lecz wielu obserwatorów zarówno w Polsce, jak i za oceanem widziało minimalną przewagę Amerykanina. Harold Lederman, jeden z najsławniejszych sędziów punktowych świata, uważa, że Polak zasłużył na zwycięstwo.

 • Boks. Adamek wciąż przegrywa z Witalijem Kliczką

  Wspaniała walka zakończyła się wstydem dla boksu. Sędziowie dali Tomaszowi Adamkowi zwycięstwo nad Steve'em Cunninghamem, co spotkało się z oburzeniem, gwizdami i oskarżeniami o oszustwo. Czy słabsza forma Adamka wynika z "efektu Kliczków"? - zastanawia się Radosław Leniarski, dziennikarz "Gazety" i Sport.pl.

 • Boks. Wasze opinie po walce Tomasza Adamka. "Wygrał nazwiskiem", "Typowa walka remisowa"

  Sobotnia wygrana Tomasza Adamka nad Steve'em Cunninghamem podczas gali w Bethlehem wywołała sporo kontrowersji. Prawie 70 procent z was uważa, że Polak zwyciężył niesprawiedliwie. "To typowa walka remisowa" - ocenił użytkownik ergosumek. "Dla mnie Amerykanin wygrał dwiema/trzema rundami" - ocenia z kolei na Facebooku Tadzik Turnau.

 • Boks. Ziggy Rozalski: Tomek zasłużył na zwycięstwo

  - To jest boks, tu sędziowie różne rzeczy oceniają. Widać, że spodobał im się ten agresywniejszy zawodnik. Mnie tak samo - mówi po kontrowersyjnym zwycięstwie Tomasza Adamka nad Steve'em Cunnighamem promotor Polaka, Ziggy Rozalski.

 • Adamek - Cunningham. Podwieczorek przy boksie

  W sobotę w Pensylwanii Tomasz Adamek walczy ze Steve'em Cunninghamem - nie lubią gadać, nie potrafią być gwiazdami PR, nie chcą obrażać rywali przed walką, ani budować atmosfery cyrku. Za to potrafią i lubią się bić. Relacja na żywo z walki w sobotę wieczorem w Sport.pl.

 • Boks. Adamek: Celem Kliczko. Mogę wygrać z każdym

  - Plan jest taki, żeby w 2013 roku dostać walkę z Władimirem Kliczką. Mam już 36 lat, ale po obozach i treningach widzę, że staję się coraz lepszym pięściarzem - mówi Tomasz Adamek, który w sobotę w Bethlehem zmierzy się ze Steve'em Cunninghamem. Walka zacznie się w sobotę ok. godz. 23 czasu polskiego. Transmisja gali od godz. 20 w Orange Sport. Relacja na żywo w Sport.pl.