Tomasz Adamek

 • Boks. Chciał walki z Adamkiem, został jego sparingpartnerem

  Swego czasu Travis Kauffman (26-1, 19 KO) był przymierzany do spotkania z Tomaszem Adamkiem (49-2, 29 KO). Ostatecznie panowie w oficjalnej walce się nie spotkają, ale 28-letni pięściarz z Pensylwanii został głównym sparingpartnerem naszego "Górala" przed jego zbliżającą się potyczką z Wiaczesławem Głazkowem (15-0-1, 11 KO), do jakiej dojdzie 16 listopada.

 • Boks. Arreola zdesperowany, by dostać rewanż z Adamkiem

  - To ja jestem najlepszym amerykańskim pięściarzem w wadze ciężkiej, ale mam to gdzieś. Moim celem jest zostanie najlepszym zawodnikiem na świecie. Na pewno chcę podtrzymać aktywność i stoczyć pojedynek jeszcze w grudniu - zapowiada Chris Arreola (36-3, 31 KO), który dzięki ekspresowemu zwycięstwu nad Sethem Mitchellem wskoczył na drugie miejsce rankingu federacji WBC.

 • Boks. Adamek wypunktował Guinna

  Bardzo dobrze po dłuższej przerwie zaprezentował się Tomasz Adamek (49-2, 29 KO), który w zakończonej pewnie i wysoko walce wypunktował Dominicka Guinna (34-10-1, 23 KO) w Uncasville w stanie Connecticut

 • Boks. Adamek nie chce walczyć z Włodarczykiem

  Boks. Adamek nie chce walczyć z Włodarczykiem

  - Słyszałem, że teraz Włodarczyk myśli o pojedynku ze mną, ale na razie mnie to nie interesuje - mówi w rozmowie z eurosport.onet.pl Tomasz Adamek. To już drugi polski pięściarz, z którym nie chce walczyć Adamek. Poprzednio ?Góral? odmówił Arturowi Szpilce, a jedynym pięściarzem z którym zgodził się walczyć po przejściu do wagi ciężkiej, był 41-letni Gołota.

 • Boks. Promotorka Adamka: To będzie ekscytująca bijatyka!

  3 sierpnia na bokserskiej gali w amerykańskim Uncasville kolejną walkę stoczy były mistrz świata wag półciężkiej i junior ciężkiej Tomasz Adamek. Rywalem marzącego o mistrzowskim pasie królewskiej dywizji Polaka będzie mocno bijący Tony Grano.

 • Boks. Tomasz Adamek stoczy w sierpniu walkę z Tonym Grano

  To już pewne - Tomasz Adamek (48-2, 29 KO) stoczy swoją kolejną walkę z Tonym Grano (20-3, 16 KO) 3 sierpnia w Mohegan Sun Casino w Uncasville (stan Connetcticut). Oficjalna informacja na ten temat zostanie podana w ciągu najbliższych kilku godzin przez grupę Main Events.

 • Tomasz Adamek o swoim wypadku: Z małej kolizji drogowej zrobiono megasensację

  W połowie stycznia media podały informację o kolizji drogowej z udziałem Tomasza Adamka. Według doniesień bokser mógł kierować pojazdem pod wpływem alkoholu. ?Z małej kolizji drogowej, zwykłego poślizgu w górskiej miejscowości, zrobiono mega sensację? - tłumaczy się na swojej oficjalnej stronie internetowej Adamek.