Boks. McBride: Po walce z Adamkiem mdliło mnie przez 2 tygodnie

- To będzie zupełnie inny pojedynek niż przeciwko Adamkowi. Po walce z nim przez dwa tygodnie mdliło mnie - mówi Kevin McBride (35-9-1, 29 KO) na temat zbliżającego się pojedynku z Mariuszem Wachem (24-0, 12 KO). Potyczka dobrze znanego polskim kibicom Irlandczyka z mierzącym 202 centymetry "Wikingiem" będzie główną atrakcją gali organizowanej 29 lipca w Uncasville przez Global Boxing.

Chcesz wiedzieć wszystko o polskich pięściarzach? Odwiedzaj regularnie serwis Boks na Sport.pl ?

- Wach ma dobry rekord, ale musi udowodnić, że te cyfry coś znaczą w walce ze mną Walka ze mną pokaże czy Mariusz jest gotowy na wyższy poziom wagi ciężkiej. Czuję, że jego styl będzie mi pasował - twierdzi McBride, który w kwietniu przegrał wysoko na punkty z Tomaszem Adamkiem.

- To będzie zupełnie inny pojedynek niż przeciwko Adamkowi. Po walce z nim przez dwa tygodnie mdliło mnie. Podczas walki Adamek ciągle zmieniał pozycję, musiałem go gonić i zaczęło kręcić mi się w głowie. Wach nie jest tak szybki, on chce walczyć do przodu. Ja wychodzę z takim samym nastawieniem, więc zapowiada się dobra walka - zakończył Irlandczyk.

Podczas gali w Uncasville swój kolejny zawodowy pojedynek stoczy także Artur Szpilka (6-0, 4 KO).

Wszystko o boksie na Ringpolska.pl ?

Młodzi polscy bokserzy chcą podbić świat [WIDEO] ?

Więcej o: